Son İletiler

Sayfa: [1] 2 3 4
1
Sitemize Hoşgeldiniz / Ynt: 21 Kasım Paneli
« Son İleti Gönderen: vonox Kasım 18, 2015, 03:43:39 ös »
Fahri Bey merhaba.

http://tukiyed.org/panele-katilim-hakkinda.html adresinden detaylı bilgileri alabilirsiniz.
2
Sitemize Hoşgeldiniz / 21 Kasım Paneli
« Son İleti Gönderen: Fahri Kasım 17, 2015, 01:20:00 ös »
Merhaba Arkadaşlar,

Gelen sms'de panelin yapılacağı adres ve saat bilgilerini web sayfasında bulabileceğimiz yazıyordu. Ancak ben göremedim. Bu konuda bilgisi olan var mı?
3
Sitemize Hoşgeldiniz / Forum Sistemi Hakkında
« Son İleti Gönderen: Ogün Kurt Ekim 12, 2015, 07:56:26 ös »
Derneğimize ait forumumuza hoş geldiniz.

Ülkemizin dört bir yanından kinoaya gönül vermiş tüm üreticilerimizin ve üretmek isteyen çiftçilerimizin bir arada olacağı, bilgilerini paylaşacağı, sorularını soracağı, birbirini tanıyacağı platform olan forumumuz hizmetinize girmiştir. Bundan sonra aramızdaki diyalogların bir çoğunu bu platformdan en hızlı ve en kolay şekilde yönetebileceğiz. Forumdaki içeriklere erişebilmek için öncelikle http://tukiyed.org/uyelik.html adresindeki formu doldurarak üyelik başvurusunda bulunmanız gerekmektedir. Buraya yapacağınız üyelik başvurusu sadece websitemizi kapsamakla beraber dernek üyeliğiyle ilgili bir alakası yoktur. Derneğimize üye kabul işlemi önümüzdeki günlerde ayrıca duyurulacaktır.

FORUM ÖZELLİKLERİ

Forum 2 ana bölümden oluşmaktadır.

İlk bölüm olan ''Forum Üyelerine Özel'' ;

Herkese açık olan, herkesin üye olup bu bölümde yazılanları okuyabileceği, sorular sorabileceği, diğer çiftçilerle çeşitli konuları tartışabileceği umumi bir bölümdür.

İkinci bölüm olan ''Dernek Üyelerine Özel'' ise;

Sadece dernek üyelerimize açık olan bölümdür. Bu bölümü derneğimize üye olmayanların görüntüleme yetkisi yoktur. Burada kinoanın yetiştirilmesiyle ilgili profesyonel bilgiler faal olarak paylaşılmaktadır. Yurt içi ve yurt dışından kinoa üzerine uzman olan değerli akademisyenlerimizin çalışmalarının yer aldığı, maksimum verimi amaçlayan kritik bilgiler ve ipuçlarının paylaşıldığı bu bölüm internette yer alan bilgi kirliliğinin önüne geçerek üreticiye doğru bilgiyi en sağlıklı şekilde iletmeyi hedeflemektedir.

Ayrıca kinoa konusunda tecrübeli olan çiftçilerimizinde bilgilerini paylaşacağı bu bölüm merak ettiğiniz ve sorun yaşadığınız noktalarda soru-cevap yöntemiyle diğer çiftçilerimize rehber olma amacını taşımaktadır.

Kinoanın pazarlanmasıyla ilgili derneğimizin yaptığı çalışmaların detayları, piyasa bilgileri, alıcılar ve mal alım talepleri gibi bilgiler yine bu bölümde yer almaktadır.

FORUM KURALLARI

Forumumuz çiftçilerimize tamamen doğru bilgiyi sağlamayı hedeflemektedir. Yapılan paylaşımlarda uygulanması gereken kurallara aşağıda yer verilmiştir:

1- Forumda yazilan mesajlardan ve paylaşımlardan tamamen ilgili forum üyesi sorumludur. Üyelerin yazdıkları yazılardan,gönderdikleri fotoğraf ve videolardan dolayı forumumuz hiçbir sorumluluk kabul etmez.

2- Sitemizin dili Türkçe'dir, anlam bütünlüğü olmayan yabancı kelimelerin kullanılması yasaktır.

3- Türkiye Cumhuriyeti yasalarını ya da uluslararası kanunları, anlaşmaları, tüzükleri çiğneyen mesajlar foruma gönderilemez. Gönderildiği taktirde mesajı gönderen sorumludur.

4- Tehdit edici, küfürlü, örf ve adetlere karşı, nefret dolu ya da çok miktarlarda istenmeyen mesajlar göndermek, forum yöneticilerini ve kullanıcılarını küçümser davranışlar sergilemek yasaktır.

5- Sitemizin bakış açısına göre gruplar değil, insanlar yargılanır. Bu bağlamda yüz kızartıcı bir suç işlemeyen her insan sitemizde eşit haklara sahiptir. Din, dil, irk ayrımına yönelik iletiler göndermek ve materyaller kullanmak yasaktır. Bu gibi meselelerin konusu sitemizde açılamaz, açıldığı anda mesajlar değiştirilip kilitlenir.

6- Sitemizde siyaset ile ilgili mesajlar yayınlanamaz, siyasi nitelikteki kişilere müdahale edilemez.

7- Üyelerimizden birini rahatsız edici her türlü yazı yasaktır.

8- Sitemizde, büyük harfle ve büyük boyutta yazmak bağırmak anlamına geldiğinden yasaktır.

9- Sitemizin yöneticileri kurallara uymayan mesajları değiştirme ve silme hakkına sahiptir.

10- Sitemizin kurallarına uymayan üyeler uyarılır, davranışın tekrarında siteden uzaklaştırılır.

11- Sitemizde hiçbir üyenin üyeliği ve mesajları silinmez, sadece üye uzaklaştırılır. Bu yüzden siteden ayrılırken üyeliğin ve mesajların silinmesi istenemez.

12- Aynı kişinin birden fazla üye olması halinde ceza uygulanır, tekrarladığından siteden uzaklaştırılır.

13- Sitemize üye olan herkes bu şartları kabul etmiş sayılır ve sonradan itiraz etmek hakkı yoktur.

14- tukiyed.org yönetimi site kurallarını her zaman değiştirme hakkını saklı tutar.


Türkiye Kinoa Yetiştiricileri Derneği
Sayfa: [1] 2 3 4